Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

Magie jako slovo je vcelku široký pojem. Můžete si vlastně představit cokoli, čemu příliš nerozumíte a co je vám cizí. Velmi dlouhou dobu všeobecně panoval názor, že magie je něco zlého, že je to tabu, což se poslední dobou (zřejmě hlavně díky Harry Potterovi) stává minulostí.

Ovšem legrácky, které provádí onen oblíbený dětský hrdina mají se skutečnou magií jen pramálo společného. Dalo by se říci, že vlastně vůbec nic:-) Vezměme si kouzlo. Spousta lidí ,i těch, kteří se o magii zajímají, jak s údivem pozoruji, neví, co si pod tímto slovem představit. Docela často se na chatu setkávám s prosbami typu:" Pošli mi nějakou formuli pro...", atd. Uveďme to tedy na pravou míru. Kouzlo je vlastně přání, vyslovené vámi, a propuštěné do Vesmíru. Pokud se na své přání soustředíte a hlavně v něj věříte, ono se nakonec vyplní. To je celé, nic jiného v tom nehledejte. Trošku to objasním materiálněji založeným lidem, aby jim to nebylo nějak moc proti vůli a hned nás nezavrhli. Všechno ve Vesmíru je čistá energie (což bylo vědecky dokázáno materialisté!), ať jsme to my, stůl před vámi, nebo myšlenky ve vaší hlavě. Všechno je jen energie. Spousta nahromaděné energie se mění v hmotu (a to taky bylo dokázáno). Proto když budete na něco usilovně myslet, přát si, nahromadí se tolik myšlenek - energie, že se nakonec vaše přání - kouzlo stane skutečností. Na tomto principu to funguje. Není to nijak složité,že? Opravdu na tom není nic zlého. Tedy vlastně může být, pokud svoji myšlenku použijete ke zlému činu. Pamatujte však na zákon Trojnásobku (nebo též Karmický zákon), který praví: "Všechny činy se k nám vracejí, ať už dobré nebo zlé". Jedno prastaré Tibetské přísloví praví: "Oplácej dobro dobrem a zlo zase jen dobrem". Věřte nebo ne, funguje to. Přátelé,nebojte se magie, protože to není nic nadpřirozeného. Naopak! Magie je naší součástí, avšak díky netoleranci některých náboženství byla za ta staletí naše schopnost ji vnímat a užívat pomalu potlačena. Stále však ve vás dřímá, stačí ji jen probudit. Opravdu není nic lehčího, věřte mi.

 Spousta lidí používá různých rituálů, ale pokud umíte utřídit a koncentrovat svou mysl, žádné potřebovat nebudete. Rituál není totiž nic jiného, než příprava vaši mysli na kouzlo, tedy vypuštění vašeho přání do Vesmíru. Čím jste tedy na své přání soustředěnější, tím lepšího výsledku dosáhnete. Pamatujte, že dostanete jen tolik, kolik sami dáte. Později, když se naučíte dobře ovládat svojí mysl, zjistíte, že už všechny ty nejrůznější rituály, kadidla a další propriety, vlastně vůbec nepotřebujete, protože všechna jsou pro koncentraci vaší mysli. Ovšem bude trvat velmi dlouho, než do tohoto stádia dospějete, takže směle rituály praktikujte:-)

Přeji vám, ať světlo prozáří vaše duše. Ať na vás nikdy nepadne stín neštěstí. Vaše srdce nechť jsou plná lásky a obětavosti. Vaše duše (nebo srdce chcete-li) je vaším rádcem, poslouchejte proto jen ji, protože jinak nepovedete tak krásný a spokojený život jaký byste chtěli.

pozn. Tenhle článek bude s největší pravděpodobností často doplňován, takže se určitě jukněte vícekrát:-)

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.