Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

ESOTERNÍ VNĚM

            Jakožto člověk milující Boha vám nyní chci prozradit pár zajímavostí, týkajících se lásky k Bohu a k člověku, díky ní. Tak například, jeden nejmenovaný člověk, si směle dovoluje cokoliv, ale bohužel jen v těch negativních směrech. Je to lenost, opovržení jinými, sobec, lhář, zloděj (zajímavé je, že své kamarády nikdy neokradl, ale rodině napáchal škody více jak za sto tisíc... Vlastí rodině.), ubohost, je k pláči a hlavně maniodepresivní negativnost. Zajímavý posudek člověka, že?

            Proč se o něm zmiňuji? Jelikož si většina lidí myslí, že jím bude Bůh opovrhovat. Ale je tomu tak skutečně? Ne! Bůh nikým neopovrhuje, nikoho neviní, jelikož každý má svou vlastní volbu a podvědomou bestii. Bůh je otcem všech a všeho, i samotného Ďábla. Bůh mu dal existenci a Ďábel se rozhodl jinak. Není proto možné, aby Bůh kohokoliv odsuzoval, jelikož i samotnému Ďáblovi dal možnost aby dokázal své tvrzení. Nezničil ho svou mocnou mocí, dal mu jen možnost s uvědoměním svého vlastního nitra. (O tom je víc obsáhnuto v bibli.)

            Máte tedy snad dojem, že vás Bůh nenávidí? Myslíte si snad, že vámi bůh opovthuje? Jste potom klamní, neúpřímní, lživí, materialističtí, sobečtí, nenávidějící vše a milující sami sebe. Jste ovládáni svým podvědomím, neuvědomělci... jste negativní. (Určitě si nemyslím že by jeden člověk měl všechny tyto vlastnosti, ale není to v mnoha případech ani vyloučeno. Mimochodem to nejsou zkutečně všechny negativní vlastnosti.) Ale přesto vám v pravdě říkám: "Bůh vás všechny miluje a to bez jakýchkoliv okolností na to, co ve zkutečnosti jste.".

            Jak se ale může Bůh cítit? Když ví, že negace jsou spoutáním nás samotných (brání nám ve svobodě)? Když ví, že sami sebe vedeme do záhuby a tím i naše děti? Když vidí, za jak krátkou dobu jsme zničili tuto kdys velmi překrásnou planetu? Co mu tím, mi lidé, doopravdy přinášíme? BOLEST, ŽAL, SMUTEK, PLÁČ A DOVRŠUJÍCÍ SE TOUHU PO TOM, ABYCHOM SI JIŽ UVĚDOMILI, ŽE NEGACEMI JEN NIČÍME. A ŽE KDYŽ NEGACEMI TVOŘÍME, TAK TVOŘÍME JEN NIČEMNOST DALŠÍCH NEGACÍ!

            Vítete čeho jsem dosáhl svou láskou k Bohu? Úpně stejných pocitů z lidské společnoscti, která si neprávem říká vyspělá civilizace. Samozřejmě, že to není nijak jednostranné. Jsou i pozitivní lidi. Ale opravdu v minimálním měřítku, a to mne velmi bolí!!! Vím však, že to nebolí jenom mne, ale bude to bolet i několik z vás stejně tak, jak to bolí otce Boha a mne.

            Máte ponětí o tom co způsobuje, nejen Bohu, tyhle pocity? LÁSKA! K lidem, k bytostem. Ano. Miluje i to co se mu vskutku protiví... a to je jeho láska!!! Láska k Bohu ke všem lidem, ke všem bytostem kterou jsem si uvědomil a odevzdal Bohu. Jen díky němu jsem schopen milovat i to, co jsem do nedávné doby nenáviděl.

            Proč jsem se tedy zaobíral popisováním nejmenovaného člověka? Znám ho, miluji ho, a bolí mne to co činí. Bolí mne jeho slepota a neochotnost k poznání pravdy. Bolí mne i to, jak dopadne.

A víte vy vlastně co? MILUJI vás všechny, bez rozdílu!!!

BŮH vás všechny miluje!!!

Ale co děláte vy?

Nenávidíte jej, za jeho lásku k nám!!!

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.