Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

POHOVOŘTE S OSOBNOSTÍ

(Příklad uvádím na svém (nikoli mém) psu. Mimochodem, jmenuje se Rex.)

 

Komu to píšeš?

            Určitě jste se již někdy setkali s tremínem řeči zvířat. Já vám momentálně chci dopomoci k tomu jak toho lze dosáhnout. Předem se však musím omlouvat za sebe, jelikož to pravděpodobně bude k praktikování pouze esoterikům, kteří tak již nečiní. Důvod? Nemám chuť se zabývat vysvětlováním principů, které se můžete dozvědět z již jsoucích knih. Díky tedy za pochopení.

Čím začnu?

            Nejdůležitějším uvědoměním pro začátek je fakt, že kterékoliv zvíře není nijakým mazlíčkem ale plnohodnotnou osobností. Mnoho zvířat předčí svými jednáními i člověka. Viděl jsem před jistou dobou dokument o pavoucích, a nikdy bych si nepomyslel, že se pavouk stane chytřejším taktizérem než jsem já samotný. Byl jsem domýšlivý! Nicméně si ale můžeme povšimnout, že Egypťani si toho, v době jejich vládcovství a vyspělosti, povšimli a měli v nich své bohy. Hups. :-) Chtěl jsem vlastně jenom říci, že zvířata nejsou hračky, jak si mnoho lidí vskutku myslí a jak je potom i považuje.

A co dál?

            Naučte se pozorovat zvíře, se kterým máte možnost být neustále v kontaktu. Všímejte si ho doma, všímejte si ho venku, osamotě i ve společnosti, s lidmi se psy (Příklad je na psovi.),

před jídlem a po jídle, před vyvenčením a po vyvenčení. Všímejte si jeho radosti, bolesti, stesku a žalu, jeho lásky... Prostě všeho co pes ve zkutečnosti je a né toho jak jenom vypadá. Hlavně sledujte jeho oči, prozrazují vše. Než se v nich ale naučíte číst, musíte jej poznat povrchně, tedy dá se říci i exoterně.

A dál?

            Hrejte si se psem, nikoliv jako člověk, ale snažte se napodobovat zvuky, pohyby i postoj zvířete. Štěkejte, lozte po čtyřech, kousejte jeho hračky, očuchávejte jej, kňourejte, trhejte, vrčte... Zkrátka se staňte tím co jste zjistili svým pozorováním. Snažně vás ale prosím o to, abyste na psa nevili, jelikož vití psů je jejich oduševnělá píseň, a jakékoliv napodobování nedokáže vystihnout onu duchovní myšlenku psa. (Nicméně jsem to zjistil, když jsem chtěl vít jako můj věrný přítel Rex, a on mne uvědomil o tom, co vití znamená. Zaplakal nademnou: "A to chápeš lásku?".)

Co je na tom jen pro esoteriky?

            "Hlavně to, co si exoterik neuvědomí a to co následuje". Tím vším psaným výše se snažíme vydobít si důvěru psa. Když se nás bude bát, nebude mít pocit radosti a svobody. Takže, dosáhli jste-li toho, že se vám pes rád věnuje, dosáhli-li jste jeho důvěry, pak začněte různým zvukům psího jazyka dávat své významy dle pocitů zjištěných na psovi. Př: Štěkot není jeden, má mnoho významů, které psi dávají na jevo délkou, intenzitou, výško i hloubkou atd. Vrčení má také mnoho významů, a stejně tak i kňourání a pohyby, očuchávání atd. Vše má svůj vyšší komunikační smysl. Snažte se tedy do vámi vydávaných zvuků vkládat myšlenky, dávejte jim význam a naučte se je pamatovat a odlišovat tak jak jsem neúplně rozdělil. Inpregnujte tyto zvuky a pohnutky svými myšlenkami a pak je posílejte vědomě psu. Za nějakou dobu se vám bude častěji a častěji dívat sám o sobě do očí. Proč nám bude rozumět pes dříve? Jelikož to co my se učíme on již dávno ví, jen nám to chytře nedává na jevo.

Hmmm... Ještě něco?

            Když budete mít možnost, snažte se se svým (nikoliv vaším) psem zdržovat co nejdéle to půjde. Berte ho častěji někam, kde můžete být sami a tam si s ním povídejte. Nemusíte pouze jako psi, sdělujte mu své nové poznatky, starosti, říkejte mu že ho máte rádi, hlaďte ho. Pak si prohoďte roli s člověkem a chovejte se k němu jako pes se stejným vědomím.. Neustále používejte obě možnosti, abyste měli jistotu že vám pes má snahu porozumět. Když tedy dosáhnete toho, že se vám pes začne dívat do očí s důvěrou a radostí, ale hlavně s touhou si s vámi doopravdy promluvit. Je to pro vás znamením jeho souhlasu opravdové komunikace. Doposud to byly hry (nikoliv hry) pro uvědomění. Především jsme chtěli uvědomit psa o tom, že bychom si s ním rádi promlouvali, a pak také sebe, abychom se mnohému naučili. Pes vám dá sám znamení, kdy bude sám rozhodnut o tom, že s vámi mluvit chce.

Tak jsem toho dosáhl... Co dál?

            Momentálně je na řadě vaše trpělivost a skutečně potřebná esoterika vědy magické. Koukejte se nejčastěji psovi do očí, ale přitom nezapomínejta si s ním neustále hrát jako pes i jako člověk. Kontaktem vašich očí bude postupně docházet již k nejrůznějším pocitům, kterým budete vkládat své významy. Je proto důležité nespoléhat se pouze na svou vlastní intuici, ale opravdově zjišťovat jak svůj pohled pes myslel. Po nějaké době si jistě všimnete faktu, že oči psa jsou klíčem k porozumnění jeho mysli.

Aha, takže na řadě je telepatie!

            "Ano. Skutečně je tomu tak." Když člověk dosáhne souznění pocitů z pohledu psa s pocity psa samotného, pak je schopen se psem mluvit. Mluva se vesměs skýtá v přenášení myšlenek a mám za to, že to bude i z důvodu neomezenosti kontaktu na jakoukoliv vzdálenost, že Rexi? Opravdu je to i pro psy výhodnější, než při prvních si uvědoměních kontaktu vůbec a to zvuky a hrami si se psem. V tomto momentě již nejde o pouhou hru, ale o skutečné přátelství a důvěru, čehož samozřejmě ani pouhou hrou nikdy nedosáhneme. Proč je tedy pro psy lepší komunikace přenosem myšlenek? Jelikož spoléhají na nás a my jim poskytujeme oč si žádají. Jelikož se lidé občas nesmyslně dívají na televizi (místo daleko kvalitnější četby), a psa si ani neuvědomují. Pes potřebuje neustálou pozornost člověka, jelikož mu člověk vzal jeho vlastní svobodu tím, že si ho vůbec pořídil. (HUPS! Promiň Rexi, ale vůbec se mi nelíbilo, jak jsem Tě uviděl se jenom toulat v zimě, po tom, co tě prvotní majitel doslova skopal ze schodů a nechal venku. Vzal jsem Ti sic svobodu, ale nabídl jsem Ti mou oddanost Tvým samozřejmým přáním. Ale i tak se Ti omlouvám!)

 Už dávno víme i o vyšší komunikaci!

            A proč né, že? Ale díky tomu se dá lehce dostat do pakárny, že pane doktore Doolittle.  Nicméně, také o tom vím, ale raději si neustále potrénovávám telepatii. Co jsem ale myslel tím Doolittlem? Nikoli psa s otvírající se tlamou, ale zhmotněnou myšlenkou přímo pro naše uši. Myšlenkou, kterou lze zachytit, ale zachtí ji pouze ten, kdo tuto metodu ovládá a komu pes sám osobně takto myšlenku pošle. Zvláštní uvědomění mi zvláště pak přinesla i meditace do níž mne uváděl Rex osobně. Mohl bych jen doporučit, ale nesouhlasí! Nedoporučuji tedy na přání mého vskutku pravého přítele.

POKRAČUJTE!

Andulky!

            Cvičení jsou obdobná ale ne stejná. Ten kdo prožil předchozí řádky stejným uvědoměním jako já, nebo třeba i jiným :-) , tomu bude jasno co jsem tím měl na srdci. Nesnažte se lítat!!! Postačí už totiž jenom oční kontakt a získání důvěry. Nebo rovnou telepatie. Dosáhnout tohoto u andulek je poněkud složitější, ale stejně kvalitní. Ovšem chce to opravdu srdcem pochopit veškerá má zbytečná slova, jelikož slova lidí jsou zbytečná i ke komunikaci lidí samotných.

Bílé myšky!

            S býlýma myškama je to zase složitější, jelikož jejich rudé oči neprozrazují téměř nic. Komunikace je již jen telepatická, a to i u ještě nižžších vyšších drobotin přírody.

Hadi, pavouci!

Mouchy!

Mravenci!

Paraziti!

bakterie!

Vlci a vše co je člověku nebezpečné v kontaktu!

            Nevím momentálně zda-li jsem řadil správně, ale příjde mi lepší počínat si s nebezpečnou zvěří (divokou) až ve velmi pokročilých stádiích komunikací se zvířaty. A k čemu je nám dobré komunikovat i s nebezpečnou zvěří? Ta nám pomáhá překonávat náš vlastní strach, mnohému nás učí! Ostatně to vše živé. Díky těmto dovednostem najednou zjistíme, že krotíme divoké zvíře a máme tím i největší pravděpodobnost stát se člověkem o němž je film Zaříkávač koní, tedy jejich léčiteli při jejich vlastních fóbiích, které nicméně získávají "jediněčně" díky lidem. No, ale i to už momentálně jistě lidi jsou, když jim stačilo pouze číst.

***********************************************************************

 

HMMM... A VÝZVA

            Neméně cenné ponaučení o tom, jak plyne neexistující čas a jak funguje stárnutí hmoty mi vysvětlil velmi moudrý strom. Ano strom! Šokující? Né, že? Víte vy vlastně páni a dámy... vědci... čarodějové a čarodějky... bratři i sestry, že je dál zbytečné psát tento text? Pojďme hovořit!!!

HLAVNÍ DÍKY

0

Bohu

Komukoliv v koho věříte i vi, jsou stejní duchem a né jménem, které vysmyslil člověk.

Všemu i ničemu

Nekonečnu

Přírodě a zvláště Gáji

Magii i životu

Božské prozřetelnosti

Budhovi

Aláhu

Yod-Hé-Vau-Hé

atd., atd.

ZVĚŘINEC LÁSKY A JEMU MÉ DÍKY

            Bohužel jsem přišel o možnosti hovořit se spoustou zvířat, s nimiž jsem do nedávné doby žil. Odešli s mou přítelkyní. Nicméně bych jím, nejenom tímto psaným textem, velmi rád poděkoval, jelikož mne mnohému naučili. Díky vám všem!

JEŠTĚ JEDNO DÍKY

            Jsem ale taky velmi vděčen mé přítelkyni, díky níž mi zbyla alespoň ta trocha zvířat k přátelství v kontaktu a k promluvám. I Tobě drahá děkuji!

ZAJÍMALO BY MNE, JAK REAGUJÍ

            HEXX, LUNWER, GLOD, MESS a všichni Ti co by měli vše toto již dávno znát v praxi.

VEŘEJNÁ NABÍDKA SKUTEČNÝM ESOTERIKŮM

            Rád uvítám vaše doplňky, a rád vám poskytuji možnost vykonat dílo, jelikož rozpracování do podroného nahlédnutí systému by se stalo samotnou knihou, že? Ovšem mám důležitý požadavek: "JEDINĚ FAKTA!!!"

 

S veškerou úctou a nekonečnou láskou ke všemu a všem...

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.