Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

PRO UVĚDOMĚLÉ A JDOUCÍ ZA POZITIVITOU II.

Thák, a je to propukáno až k hloubce meditačního projevu.

Praxe

Skuste zavřít oči a představit si přírodní krajinu, kde se uprostřed paseky točí, okolo nejvyššího stromu až do nebe, schody. Představte si schodiště utvořené z živlu vzduchu a pomalinku po něm vystupujte až ke konci. Na vrcholku schodiště vidíte zářit to nejkrásnější slunce jaké jste kdy viděli, které oplývá celým spektrem barev. Vystupte po schodišti až k vrcholu a rozplyňte se ve světle... staňte se jím. Záříte do celého vesmíru, na místo před váma, za váma, vedle vás, nad vámi i pod vámi... do celého vesníru. Setrvejte ve světelné kouli a náhle se ponořte do svého vědomí a rozjímejte nad veškerými negacemi, které si vaše světelné paprsky nechávají sobecky pro sebe a jeví se vám jako tma. Rozjímejte nad těmi tmavými skvrnami vesmíru, jelikož útočí na vaše podvědomí, které vyvstává rovněž z takovéto tmy. Zanechte si svou meditační pozici a mentálně se přesuňte na ona místa, která nevydávají světlo a snažte se je zaplnit vaším světlem (světlem Boha). Když se vám to povede vraťte se mentálem do svého vědomí a představte si že celý vesmír jste vy samotní. Najděte v něm tutéž tmavou skvrnu a svým vědomím ji prosvětlete sami sebou. Když se vám to povede poděkujte sami sobě a ze světla sestupte po větrném schodišti okolo mohutného tisíciletého stromu až na zem. Podívejte se na světla kouli na nebi a řekněte si: "Miluji Tě!" Pak setrvejte v této představě (hi) jak dlouho chcete a až budete chtít otevřete oči.

Zbytek

Váš meditačně mentálně proměnitelný průchod sebeovládání a uvědomění se stal zdařilý... samozřejmě zda-li jste byli úspěšně vytrénování. Činí-li vám to větší problém než jste očekávali, pak vám mohu jedině doporučit Bránu k opravdovému zasvěcení od Františka Bardona, a když ji prožijete, pak vám jistě půjde i tento meditačně mentální uvědomělý proces sebeovládání a proměňování v sebelepší lidi?

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.