Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

TRANZMEDITÁLNÍ STAV VĚDOMÍ A SNOVÝ STAV

I.

VSTUP A RITUÁL S NÍM SPOJEN

Do tranzmeditálního stavu lze vejít i pomocí našich snů, a byla by asi škoda to nepoužívat. Jak ale na to? Každý astrální cestovatel jistě ví, jak je důležité se umět uvolnit či meditovat (meditace je způsob nabývání energie pomocí uvolnění těla).

MEDITACE:

Mohla by se pro nás stát naším vlastním rituálem, ale co z meditace udělá rituální meditaci? Ritualistika je věda různých způsobů zanechávání na "něčem" sugestivních stop našeho vědomí s oným "něčím" spojeným. (něco = gesto, slovo, nejlépe jen myšlenka).

Př:

Ulehni do pohovky tak aby jsi dosáhl co největšího uvolnění svého těla. Pomalinku si vědomě tělo uvolňuj a až bude Tvé tělo uvolněno, tak si myšlenkou prones třeba "Jod-Hé-Vau-Hé", což bude pro Tvůj mozek a Tvé podvědomí znakem onoho rituálu. Rituál vyvolá reakci a můžeš klidně spát. Ráno však zjistíš že jsi místo snu procestoval astrál. Samozřejmě musíš mít vycvičené vědomí natolik, že své sny dovedeš ovládat svým vědomím (např. chceš-li ve snu auto, tak ho okamžitě před sebou máš, nebo ještě lépe už v něm sedíš.).

RITUÁL:

Rituál je to, co projevujeme jinak, třeba výjmečně tak, že tomu dáváme sami sebou jistou sílu. Dá se to považovat za inpregnaci nebo v mém případě při používání rituální myšlenky Jod-Hé-Vau-Hé spíše autosugestivní. Chcete-li ze slova uděla rituální slovo, tak mu vložte zvláštní sílu, pro jeden jedinný úkon, který má vyvolat to, k čemu slovo používáme. Potom tedy když s jinou vážností toto slovo pronášíme (jnak řečeno by to slovo mělo pro onoho člověka znamenat víc než jenom pouhé slovo), děláme náš rituál myšlenky, která aktivuje děj pro který bylo ono slovo inpregnováno. Víceméně slovo v nás samotných autosugestizujeme aby mělo v nás onu potřebnou sílu i schpnost či vlastnost. To je celé. (V podstatě se omlouvám za to jak je to podáno, je to velmi jednoduché, ale velmi složitě se to vysvětluje a popisuje.)

SEN:

Sny mohou být budoucnost, minulost, přítomnost, řešení problémů, strach, láska... v podstatě cokoliv co je skutečné ale i neskutečné nebo ná zatím neznámé. Sen v našem případě je více méně astrálním cestováním pomocí meditace a tranzu (tranz je jistá ztuhlost těla, která pomáhá udržovat delší astrální cestování). Tranz se vyvolává automaticky, když člověk vystupuje z těla a vstupuje do světa astrálního.

Když se stane člověk vládcem svých snů, dá se to přirovnat k programu z filmu Matrix, a ten program si nazvali konstrukt. Název je asi jasný, vyplývá totiž z toho že můžeme sen utvořit. Můžeme utvořit prostředí i děj v pozadí a taky pomocí telepatie můžeme tento vytvořený sen poslat komukoliv jinému. (Magie má v podstatě nespočet variabilních kombinací a způsobů, na které člověk během jediného života nepříjde.)

ASTRÁLNÍ CESTOVÁNÍ:

Pak tedy, když se člověk opravdu stane vládcem svých snů, vždy astrálně cestuje. Astrální cestování totiž není jen o pohybu mimo tělo v reálném světě jak ho známe, ale lze tím dosáhnout i pohybu mimo reálné prostory a člověk se tak dostává třeba rovnou do říše bytostí. Schválně si zkuste udělat rozdíl mezi meditací v noci na hřbitově, a meditací ve dne na louce za svitu slunce.

II.

ODVAR K ULEHČENÍ VSTUPU

Nejprve si přichystej nádobí ve kterém budeš připravovat odvar pro tuto příležitost, nemáš-li své nádobí pro tyto příležitosti, tak si nachystej malý hrnec, něco na míchání, a něco z čeho onen odvar budeš pít. Vše bys měl nejprve posvětit, což znamená odstranění negativních vlivů, které jsou na nádobí ponechány používáním mnoha lidí a jejich emocemi a energiemi. Nemáš-li svědcenou vodu tak si ji klidně posvěť dle návodu jaký uvedl Papus ve své knize "Základy praktické magie", nebo si ji jen někde obstarej ale hlavně ne krádeží. Popros kněze a snad Ti ji i dá, teda pokuď to nebude nějaký trouba že?

Nádobí, které máš přichystáno k pdvaru posvěť vodou s pronesením této modlitby:

"Tato silná moc vody aď očistí vše co je negativní na tomto předmětu, aď smaše všechny stopy negace a zanechá ho krásně očistěn, jelikož tak si přeje Bůh a tato voda je spjata s Bohem."

Ke každému předmětu se modli zvláště a neboj se klidně použít svá vlastní slova. Jsou-li upřímná, jistě budou stejně, nebo i silnější než jaká jsem Ti poskytl. (Má slova Ti mají jen ukázat směr kudy tvořit jiná slova, ale klidně to tak ponech.) Až bude veškeré nádobí posvěceno (očištěno), pak teprve bude připraveno k použití.

PŘÍSADY:

* sedm listů vavřínu (bobkový list) - Dodává duchu sílu a zdraví, mysli rozvíjí jasnovidnou schopnost.

* dvě hrstky nadrcené máty - Máta oslabuje tělo a snižuje tlak, což je vynikající pro uvolnění a lépe se pak astrálně cestuje.

INPREGNACE:

Vavřín inpregnujeme svým duchem, jelikož pak při pití onoho nápoje dojde k lepšímu navázání energií pro to co vlastně potřebujeme na náš tranzmeditální stav.

Mátu inpregnujemetouhou po uvolnění, což vlasně jen podpoří onu vlastnost máty. Zvýrazní to její vlastnost, kterou upřednostňujeme pro naši příležitost.

(Snad víš jak inpregnovat... doufám.)

POSTUP:

Nejprve dáme vařit vodu a vložíme do ní sedm inpregnovaných listů vavřínu, necháme tak dvacet minut projít varem aby byl odvar dostatečně silný. Mnořství tohoto odvaru by mělo být na jeden hrnek (pokud tedy nejde o skupinu lidí). Mátu (inpregnovanou) vložíme do hrnku a pak ji zalijeme oním vavřínovým odvarem. Nechá se to vylouhovat osm až deset minut a je možno začít odvar pít. Můžeš ho pít i studený, ale hlavně vždy při rituále před spaním.

Tento odvar jen ulehčuje vstup do tranzmeditálního vědomí, jenž používáme opět vědomě v našem vlastním snu. Sny si tvoříme a jsem v nich pány. Já osobně tento stav používám i k evokacím bytostí, jelikož mi to příjde nejsnadnější a nejrychlejší. To však záleží na každé z lidí, že? Tak tedy ať se Ti daří vstupy do astrálu a jednou Tě jistě i navštívím ve Tvých snech.

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.