Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

ČAS (Brrrr!)

 

Slyšíte ho? (TIK TAK, TIK TAK, TIK TAK.) Slyšíte.

Vnímáte ho? Vnímáte. (Ráno spěcháte na autobus, tedy ovšem když se vám poštěstí zaspat. Víte kdy vám končí škola, práce nebo jakákoliv jiná povinost, jelikož většinou člověk při povinostech vnímá jen kdy ona povinost zkončí. Víte kdy a v kolik hodin se setkáte se svou milou-ým, jelikož na tento moment se nejvíce a nejčastěji člověk těší, což vlastně záleží i na okolnostech, že?)

Vidíte ho? Vidíte. (Hodiny, hodinky, komp atd.)

 

JAK JE TEDY MOŽNÉ, ŽE ČAS NEEXISTUJE?

Jak je to jen možné? Složitost odpovědi se skrývá opravdu v jednoduchosti. Kdyby lidi nikdy nepišli s tímto nevýznamným termínem pro něco co ani neexistuje, tak by těžko uvažovali nad tím, že vlastně stárnou. Že to není možné? Hloupost těch co si neuvědomují fakta. Když nepřijmu čas jako existenci, nepodaří se mi tím zastavit stárnutí těla, ale když si neuvědomím čas, tak můj duch nezestárne. Na duchu člověk stárne vždy v okamžiky, kdy se setká s lidmi, se kterými se stýkal, po delší době a posoudí na jiných změny dobou. V tu chvíli si člověk uvědomí teprve sám sebe a díky tomu zjistí že už není tolik mladý, a v tu chvíli kdy si tuto skutečnost uvědomí zestárne. Bohužel! (Já osobně bych nejraději zrušil nějaké srazy ze škol atd. Vím že mám možnost tam nejít, ale jsem přeci jen zvědav jak se lidem, se kterými jsem vyrůstal, daří. Zvědavost vítězí a tak by to mělo být i v magii a jejím studiu. Samozřejmě z mírou a rozvahou což by měla být samozřejmost.) A když člověk nezestárne tak čas asi ani není.

 

CO MÍSTO ČASU?

Raději jsem si rozdělil čas na různá období. (Období země, období mého života, období zralostí ducha, období dne atd.) Přiznám se že je těžké čas totálně vyloučit, jelikož jej lidé používají delší dobu než jsem živ v tomto životě, a taky ho proto absolutně nezavrhuji. V podstatě to dnes již ani nejde, co ale jde sotprocentně, je omezení sama sebe na používání a uvědomování si času. (Čas používám je když to po mně někdo doopravdy vyžaduje, třeba když mi sděluje kdy se za mnou staví. Raději však ve svém soukromí čas nepoužívám za skutečnost, jelikož je to dokonalá a promyšlená sugesce kohosi, kdo nebyl žádným hlupákem. Další použití času v mém případě je tehdy když to po mně vyžadují státní instituce, které v podstatě jen jiným stěžují jejich životy.) Místo času se tedy zaměřujte na pouhá období, a je pravdou, že nejlépe to půjde těm co žijí mimo lidskou civilizaci. V podstatě těm, kteří si tento text ani nikdy nepřečtou, ale kdyby četli, tak by pouze zjistili, že píši o něčem co je pro ně pouhou samozřejmostí. ACH! Jak nerad jsem udělal z času (který je lidem velmi důležitý a nedovedou si bez něj ani představit životní běh na této planetě) pouhou zbytečnost a nepodstatnou terminologii absolutního výmyslu člověka. Smutné HI!!!

Místo času tedy období.

 

CO MI PŘINÁŠÍ NEEXISTENCE ČASU?

V podstatě jistě jen pozitivitu, ze které lze dosáhnout absolutního osvobození se od nějakého stupidního svázaní s realitou nereálností. Realita je čas a nereálnost tím pádem taky. Když se zavřu v pokoji, ze kterého se stala má magická místnost, čas absolutně zmizí. Když jdu ven, čas není. A když není, tak mne ani neotravuje a nežene nikam tam, kam bych v určitou dobu musel. Čas je jedno velké omezení. (bohužel se mi také díky tomu stává, že evokace o níž mám dojem trvání hodinu, trvá nakonec den a půl. Je to pak po zjištění dobrý zmatek pro můj mozek, ale není to nic s čím bych se nedovedl vyrovnat.)

Když není čas, pak se teprve mohu přiblížit k opravdové svobodě.

 

JAKÁ VYJÁDŘENÍ POUŽÍVAT?

Tak třeba někomu řeknu: "Já se někdy stavím.", stavím se tedy za oním člověkem v okamžik, který mi příjde vhodný k tomu abych jej navštívil. Když onen člověk nebude doma? Stavím se jindy, mám přeci času dost, když pro mne neexistuje, nebo ne? V případě nutnosti hovoru s nějakým člověkem se mohu domluvit pomoci telefonu, zda-li je doma a nebo není. Popřípadě mu taky mohu zanechat ve schránce nebo po někom s ním v častém kontaktu zanechat vzkaz.

Ještě lepší je neříci nic, nevyžaduje-li to situace a stavím se tehdy, kdy opravdu vím, že skutečně chci. (Často se mi stává, že za mnou lidé chodí v dobu kdy jdu spát, a to bývá nejdříve tak po druhé ráno. Zvykli si, že čas ignoruji a jim to jen vyhovuje, a to se jim ani nedivím, jelikož je to na obou stranách totožné, jelikož je mi čas ukraden.)

Na otázku: "Budeš zítra ve dvě doma?", velmi rád odpovídám: "Nevím!". A to postačí, jelikož ten člověk se může stavit a buď doma budu nebo třeba raději nebudu. Je to výhodné, alespoň pro mne. A potřebuje-li člověk něco konkrétního v dobu kdy semnou momentálně je a raději příjde další den, než aby semnou zašel ke mě domů a já mu onu požadovanou věc poskytl, tak tím pádem díky jeho lenosti nehodlám být doma. (Nemám rád lenost.)

 

KDYŽ PRO MNE ČAS NEEXISTUJE, JAKTO ŽE JSEM SE STAL JEHO VLÁDCEM?

Vyzrál jsem nad ním. Není a tudíž mne neovládá, stal jsem se jeho vládcem svou vyzrálostí nad ním samotným.

 

DŮKAZ NEEXISTENCE EVOKACÍ!!!

(Evokace by měl provádět člověk již zkušený, což neznamená že se vám pokus zdařil. Evokace má svou hodnotu a ten kdo ji zneužije bude jistě potrestán. Hloupý je ten, kdo si myslí, že evokační magie je mnou přehnaně uvarovňována. Větší hlupák však ten, kdo evokaci provádí bez maximálních vědomostí a ochranných magických pomůcek. To se pak není čemu divit, když se ocitneme v blázinci. Takže POZOR neuvědomělci! Raději nic nepodnikejte!!!)

Domluvte se nejméně dva lidi na tom ve kterou dobu budete evokovat stejnou bytost. Buďte od sebe jakoukoliv vzdálenost. Stane se vám, že se vám podaří ve stejný okamžik evokovat stejnou bytost, což vylučuje mýlku toho, že by ona bytost byla dvakrát. To jen čas neexistuje, a díky tomu se povede oběma domluveným účastníkům onoho pokusu bytost evokovat ve stejnou dobu. Když se vám povede evokovat bytost, sami se jí optejte na to, co je čas. Odpvěď bych vám mohl nyní prozradit, ale rád budu, když se zeptáte sami. Možná vás to i mile překvapí a nebo jen šokuje.

Ti, kteří si to opravdu zkusí, tak teprve pak pochopí, co vlastně celý tento text ve skutečnosti znamená. A upřímně vám nyní říkám, že na otázku, která vás napadne vám odpvědět zatím nemohu. A ty otázky budou, to vím...

 

S úctou k lidem a láskou k Bohu...

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.