Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

 

Chcete vědět jak si svépomocí vyléčit v podstatě jakoukoli nemoc?

Pro některé z vás bude možná docela překvapením, když vám řeknu, že veškeré nemoci si způsobujeme sami a můžeme si je taky vyléčit (ano i rakovinu). A je to v podstatě velice jednoduché. Nejdříve bude možná dobré, když vám vysvětlím fyziologii lidského těla. Jak všichni víte, jsou naše těla složena z buněk. Buňka je samostatně žijící organismus, který se přizpůsobuje příkazům našich emocí (o tom později). Všechny buňky si nesou dědičnou informaci a informace, které do nich v době jejich vývinu vložíme (učením se různých postupů v různých situacích), buňky se rodí dělením, jak všichni víme a tyto informace předává dalším. Buňka (tedy nukleonové kyseliny abychom byli přesní), jsou něco jako paměť v naších počítačích. Pamatuje si jak zareagovat na tu kterou situaci. To je ovšem kámen úrazu, protože tyto informace mohou být chybné a v důsledku mohou způsobit nemoc. Ovšem stejně jako paměť počítače jdou tyto informace přepsat novými.

Každá nemoc je tedy psychického původu a proto bychom neměli hledat (a snažit se léčit) jejich důsledek (což z radostí dělá "medicína") ale příčinu, která se skrývá v nějakém hlubším problému. Uveďme si příklad obyčejné chřipky. Když dostanete chřipku je to příznakem toho že máte z něčeho strach. Sami si toho všimněte třeba na školní docházce. Druhý den má být písemka a vy, i když ji umíte, dostanete podvědomý strach, jenž inicializují vaše buňky, protože mají tento postup uložený jako výchozí pro tuto situaci. Výsledkem bude, že chřipku dostanete. Můžete namítnout že chřipku má na svědomí nějaký virus. Ano má, ale denně vdechneme tolik virů, že kdyby buňky nedaly pokyn ke snížení imunity, pouze v ten okamžik, který má v sobě uložen jako ten který má tento proces spustit, byli bychom patrně už všichni mrtví. Porovnejte si to opět se školní docházkou. O letních prázdninách vás chřipka opravdu zasáhnout nemůže (pokud nějak drasticky nepřetížíte organismus) a to se virům v horkém prostředí daleko lépe daří! 

Dále byly zmíněny emoce. Co jsou to vlastně emoce. Definice psychologie zní, že emoce, je nějaký citový zážitek založený na vněmu, který je nad hranici obyčejnosti. Odsuzovat povrchnost a omezenost  psychologie jako vědy tady nebudu, protože je to boj s větrnými mlýny. Emoce je signál vyslaný do buněk, aby je připravil na nastávající situaci. Strach - svalové buňky přejdou do režimu s mnohonásobně větším příjmem Adrenalinu a ATP. Což umožní útěk -běh atd. Těchto reakcí je spoustu. Jsou zcela přirozené. Problém nastává ve chvíli, kdy se buňky připraví a jsou přerušeny těsně před startem. Jejich připravená funkce je potlačena. U připravenosti k běhu to není takové strašné, protože to můžete později třeba vyběhat. Horší je to ovšem třeba u nenávisti. Pokud ji neventilujete (tedy je důležité a velmi prospěšné nenávidět) hromadí se, hromadí a nakonec může propuknout až v rakovinu. Všimněte si že tuto nemoc dostávají pouze lidé, kteří si celý život libovali v přetvářce, pomlouvání a podobných věcech, při kterých vznikají záporné pocity. Naopak lidé, kteří toto neměli celý život tak říkajíc zapotřebí se dožívají ve zdraví vysokého věku. Nejhorší na tom je, že později si buňky předávají informaci ke spuštění procesu stylu: Nenávist - neventilovat - uložit. Buňky si neuvědomí svoji chybu, protože tak inteligentní nejsou, my to však dokážeme. Pokud si to uvědomíte můžete buňky vlastním myšlení velice snadno přeprogramovat a vyléčit se z různých neduhů. Léčba nebude okamžitá, ale funguje a dokonce mnohem lépe než by si naše "vyspělá" medicína přeje.

Když si toto všechno uvědomíte a zjistíte, že jste pány nad svými těly, můžete být dokonale zdraví. Opět opakuji, že vše závisí na našem myšlenkovém přístupu k životu. Lidé kteří své emoce zadržují nakonec tu nemoc dostanou. Proto vždy říkám žijte jen podle sebe nenechte se ovlivňovat. Pokud vám něco nevyhovuje, změňte to, protože to opět znamená zadržení emocí a v budoucnu nějaké problémy. Pokud budete věřit v dokonalou rovnováhu všeho ve vašem těle, nebudete si naříkat a zůstanete sami sebou ve světě která je váš, ne v tom vadném co pro nás vytvořila společnost, tak se vám vaše tělo odmění dobrým zdravím. 

Ať je štěstí a láska hlavním předmětem a náplní vašeho života.

Pokud budete chtít radu týkající se konkrétní nemoci, nebo radu jak se vypořádat s určitým problémem, směle mě kontaktujte.

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.