Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

Chcete znát své šťastné číslo? Nuže směle čtěte dál

Podle data vašeho narození si velice jednoduše můžete zjistit jaké je vaše šťastné číslo. Podle něj můžete snadněji pochopit některé, překážky které před vás život postaví, lépe pochopit vaše tužby. Podle vysvětlivek níže můžete zjistit vaše vrozené vlastnosti, silné a slabé stránky vašeho já. S pomocí tohoto čísla můžete změnit váš život pokud ho uvidíte v souvislosti s nějakým úkolem pomůže vám to se lépe rozhodnout atd. Výpočet vašeho čísla je věc velice snadná, vlastně vám stačí chodit do první třídy, protože budeme sčítat jen čísla od nuly do devíti:-) Tady uvádím návod spolu s příkladem jak na to.

Ukážu vám to na  datu narození mé maličkosti:-)

Moje datum narození je 10.7.1985.

nejdříve sečteme měsíc: (já mám sedm takže nemusíme sčítat nic, ale máte li číslo větší než devět musíte jeho dvě číslovky sečíst třeba prosinec tzn.. 12 = 1+2 = 3 ) můj výsledek je tedy 7

Nyní den narození: 10 = 1+0=1

Následuje rok narození, tady to bude trošku složitější: 1985 = 1+9+8+5=23 = 2+3 = 5

Nyní sečtěte všechny vypočítané hodnoty: 7 (měsíc)+1 (den)+5 (rok) = 13 = 1+3 = 4

Moje šťastné číslo je tedy čtyřka (vůle a disciplína).

Dále najdete stručný přehled vlastností k jednotlivým číslu. O něco níže pak jejich detailnější popis:

1. Jste ambiciózní a odvážní.
2. Motto vašeho života je: harmonie a spolupráce. Jste ovlivněni emocemi.
3. Jste stále dětmi. Tvořiví a hraví.
4. Ve vašem životě vždy bude převládat silný vůle a disciplína.
5. Nedělá vám problém komunikovat. Svoboda ducha i těla je pro vás hodně důležitá.
6. Nebojíte se dát najevo svou lásku a jste velice odpovědní lidé.
7. Máte blízko k duchovním a spirituálním věcem. Chápání a přijetí těchto procesů vám nedělá potíže
8. Jste vůdčí osobnost. Nemáte přiliž vztah k duchovnu věříte jen tomu na co si můžete sáhnout
9. Snažíte se co možná nejvíce pomáhat ostatním, často obětujete i něco co je vám drahé aby jste pomohli.

Jednička je spřízněna se Sluncem. Cítíte potřebu učit se z chyb jiných a také se těmito chybujícími obklopovat. Snažíte se být co možná nejvíce samostatní a na nikoho nevázání. Jste odvážní, nebojíte se vypořádat s věcmi které by vás mohli ohrozit. Jste -li ve znamení jedničky bude z vás zřejmě vědec nebo něco podobného neboť máte hlavu plnou tvůrčích myšlenek. Taky se jen velmi neradi svěřujete se svými problémy a pocity. Raději si je vyřešíte sami.

Dvojka je spřízněna s Měsícem. Dvojky jsou rády, když všechno jde tak jak by mělo. Přiliž se nezajímají o princip fungování světa, vztahů atd. Dvojky jsou důvěřivé a spolehlivé, takže by si měly dávat pozor na ostatní ne tolik spolehlivé lidi. Velice často se ve znamení čísla dvě rodí nejrůznější umělci, hudebníci a lidé citliví na abstraktní umění.

Trojka je spřízněna s Jupiterem. Jsou povahy tvořivé, nepostojí a dá se říci že toho spoustu namelou:-) Někdy jdou, aniž si to uvědomí, do extrému. Dokážou říci to co si myslí a se slovy to opravdu umí. Takže ta ze začátku hrozná ženská, která vás nakonec přesvědčila k milionové investici byla určitě trojka:-) Trojky jsou často spisovateli, malíři, herci atd. Jejich duše bývají čisté a bezstarostné.

Čtyřka je spřízněna s Uranem. Čtyřky budou především disciplinované. Rády si plánují život dopředu a nikdy je nenajdete na nějakou situaci nepřipravené. Na všechno si umí udělat názor. Někdy je těžké jejich názor změnit. Maji rády čísla, i když matematika není jejich silnou stránkou. Libují si ve složitých věcech, pro jiné lidi naprosto nepřehledných, ale pro ně je to něco jiného. Lide čísla čtyři budou výborní ve všem, kde je třeba hodně plánovat a myslet na několik věcí současně.

Pětka je spřízněna s Merkurem. Pětkám se zdá všední život ostatních lidí hodně nudný a tak si jej hodně přizpůsobují ke svému obrazu. Nemají rádi plánováni, škatulkování a veškeré závazky je hodně svazují. Milují cestování, objevování nových věci a nejrůznější dobrodružství. Z pětek se rekrutují potrhlí vědci a Indiana Jonesové:-)

Šestka je spřízněna s Venuší. Šestky si moc rády prozpěvují ve sprše, nebo si jen tak hvízdají na ulici. Maji smysl pro rytmus a přesnost. Oplývají charismatem a přesvědčí takříkajíc i mrtvého. Velice rádi mění partnery. Ve svých potřebách jsou velmi nestálí. Pokud budete šestka, máte vlohy být lékař, nebo léčitel. Budete vcelku zodpovědní.

Sedmička je spřízněna s Neptunem. Velice dobře chápete duchovní stránku věci. Máte blízko k magii a velice často uvažujete nad smyslem života, lásky a podobných věcech. Máte tendenci se zabývat problémy hodně do hlouby a vyřešit je. Budete zřejmě kouzelníci, nebo třeba chemici a vědci.

Osmička je spřízněna se Saturnem. Jste vůdčí osobnost, nemáte rádi, když vám někdo v něčem rádi a pokud můžete udělovat rozkazy sami jste v sedmém nebi. Nejraději by jste řídili celý svět. Nejspíše se díky své ctižádosti dostanete do postu bankéře, ředitele, podnikatele nebo kapitána atd. Také se můžete stát velice dobrým sportovcem.

Devítka je spřízněna s Marsem. Devítky se přiliž nestarají o okolní svět. Rády se milují, jedí cestují a užívají si krás života. Velice často stráví několik hodin denně sledováním filmů a televize. Docela často uvidíte devítky sedět v divadelním hledišti.

Snad vám můj krátký rozbor šťastného čísla pomůže v poznání vašeho nitra

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.