Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

Spousta lidí neví co to tarot je ani k čemu se používá. Další, o něco menší skupina, se domnívá, že je to něco zlého, dábělského, co vám přinese jenom smůlu. Nic s toho není pravda. Takže tedy od začátku. Taroty jsou karty. ovšem ne ledajaké. Je jich 78. Dělí se do tzv. Arkán. Velká Arkána obsahuje 22 karet - trumfů,. které zastupují důležité okamžiky v životě, respektive ve výkladu. Každá karta Velké Arkány má svůj specifický název a číslo. Máme Velekněze, Kněžku, Osud, Smrt, Vůz atd. Názvy karet se vždy trošku liší takže někdy najdete Velekněze, někdy jen Kněze, jindy Druida. Potom se tu ješte zbylých 56 karet které nazýváme Malá Arkána. Tyto karty jsou děleny do čtyřech skupin. Meče, hole, poháry a pentakly. Přičemž každá skupina reprezentuje jeden z elementů. Přičemž jsou očíslovány od esa (první) po deset a pokračuje pážetem, rytířem, královnou a králem. Názvy se opět liší podle tématu na kartách. 

Jak karty vznikly se přesně neví, jední říkají že pocházejí z Egypta jiní zase že Je přivezli Cikání. Nebudeme se tím zde příliž zabývat, pokud budete chtít vědět více určitě si nějakou literaturu o jejich historii opatřete. Jasné je, že se Taroty nejdříve používaly stejně jako normální karty, tedy ke karbanu. Teprve v průběhu 18. století se o ně začali zajímat okultisté. Tarot je velice dobrou pomůckou v životě. Odpoví vám na každou otázku, kterou mu položíte (a umíte přečíst odpověď) Věřte nebo ne, funguje to a docela dobře, ještě se mi nestalo že by mi karty zalhaly. Ovšem to co vám karty předpoví není neměnné. Ukazují pouze co se stane pokud půjdete dále směrem kterým nyní kráčíte. Nebojte se ho, není to nic zlého naopak užijete si s ním i spousty legrace:-)

Přeji vám ať vám karty slouží k dobrým účelům

Pokud budete chtít poradit s něčím ohledně Tarotu, popřípadě vyložit, tak se neostýchejte a směle mě kontaktujte, já vám hlavu neukousnu:-)

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.