Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

Najít správnou sadu, to není jako se rozhodnout mezi dvěma druhy salámů. Pokud už se pro nějakou sadu a chcete s její pomocí vykládat, bude vás patrně doprovázet po mnoho dalších let, nebo i do konce života. 

Sada vám prostě musí takzvaně sednout. Není nic horšího, než když hodiny sedíte nad obrázkem který vám nic neřekne. Doporučuji se podívat na nějaké ty stránky které se tarotem zabývají. Nejlépe uděláte když se podíváte na http://www.tarotgarden.com kde najdete seriózní informace o všech známých tarorotových sadách a můžete si tady taky vždy několik karet prohlédnout. Jediná vada na kráse této stránky, je že je v angličtině, ale pokud rozumíte alespoň trochu nebude vám orientace činit sebemenší problém. 

Nejdůležitějším vodítkem k výběru sady je jejich počet. VŽDY chtějte obě Arkány, tedy všech 78 karet. Ostatní sady, nebo nedejbože jenom některá Arkána samotná jsou defakto nepoužitelné.

Každá sada má svůj motiv, který je přítomen na všech kartách. Můžou být různé. Od náboženství, přes erotiku až po konkrétní období, události, bytosti atd. První předpoklad že vám karty sednou je ten, že máte k nějakému z motivů vztah (např. runy, Artušovské legendy, atd)

Neorientujte se podle ceny. Pokud chcete mít sadu jenom do sbírky je jedno kolik za ni dáte, ale pokud jste rozhodnuti vykládat, vybírejte dobře. Ceny karet se pohybují od těch 400 kč, (většinou jenom Velká Arkána - tedy nepoužitelné) až po několik desítek tisíc. Přitom zase pokud chcete to nejlepší nečekejte že je najdete za vysokou cenou. 

Pokud budete mít možnost, tak se nejprve na karty podívejte ať víte zda se vám líbí. Nebojte se dlouho vybírat a nenechte se odradit nakvašenými knihkupci, jste to vy kdo si vybírá svého společníka:-) Nezoufejte když budete hledat i několik týdnů. Hlavně že se vám karty budou líbit a budete jim rozumět. Až najdete tu pravou (sadu né ženu:-)) poznáte to uvidíte:-)

Přeji vám šťastnou ruku při výběru vaší sady.

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.