Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

Když už si sadu vyberete a přinesete domu, zaslouží si určitou péči a zacházení. Nebudete přeci s kartami za cenu blížící se někdy vašemu měsíčnímu příjmu pohazovat po pokoji, nebo požívat jako záložek, či snad pivních podtácků:-) V různých knihách se můžete dočíst ze by se karty měly vystavovat měsíšnímu světlu, posypat křišťály atd. ale není to nezbytně nutné.

Rozhodně si na ně udělejte nějaké pouzdro. Doporučuji se vyhnout věcem z kovu. Nejlépe dřevené pouzdro, nebo plátěný pytlíček. Samotné karty ještě do něčeho zabalte Já používám tento šátek s pentaklem.

Je součástí kompletu který jde zakoupit, ale pochopitelně to není nutné. (ten komplet byl docela drahy, nehledě na to že ta knížečka kterou můzete na obrázku také vidět mnoho tajemství neobsahuje:-)) Dlouho mi tam ten šátek jen tak ležel, až našel toto využití:-)

Zabalení do černé látky má samozřejmě i své praktické využití. Vemte si že budete-li karty využívat několik let, může se docela snadno stát že vyblednou, nebo se ušpiní a stanou se špatně čitelnými. 

Pověra že by jste na karty měli šahat jenom vy je sice trochu zcestná, ale musím uznat že je to možná i lepší, protože se najdou takoví, kteří vám chcou karty zohýbat atd. 

Míchejte karty jenom překládáním, aby jste byli ke kartam šetrní. Mícháme pochopitelně lícem dolů. Když vám karta vypadne přestaňte míchat zavřete oči a dejte ji zpět do balíčku. Raději nenechávejte míchat karty někoho jiného, protože někteří jsou zvyklí míchat méně šetrnými způsoby, naučenými od protřelých karbaníků (viď MESS:-)))

Mějte pro karty nějaké hezké místo, kde je budete mít pořád po ruce. Není od věci je nosit při sobě pokud nejsou pro vás moc těžké. Dalo by se říci, že se k nim můžete chovat jako k vlastnímu dítěti (avšak nikdy je neupřednostňujte před rodinou, nebo jiným důležitým, jsou to jenom karty!)

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.