Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

Naučit se význymy jednotlivých karet se vám může zpočátku zdát velice nesnadné. A ono taky je pokud nevíte, jak na to. Pro ukázku vyberu ze svého balíčku (Jedná se o Tarot Keltských Draků) kartu, kterou vám lehce popíšu a nastíním, několik ze stovek významů. Takže tahám.... A je to karta  10 - Kolo (změna situace). Tahle je z těch jednodušších, není na ní moc objektů, ale víte jak to chodí, někdy méně je více. Uprostřed je Grymoár života otevřený uprostřed, který může znamenat změnu života u prostřed všeho obrat o 180 stupňů atd. Na levé stránce je Keltské kolo života, symbolizující nekonečnost koloběhu života. Osm paprsků může může znamenat svátky v roce (nebo klidně něco uplně jiného, záleží co uvidíte a co budete vykládat o tom později). "Ráfek" tvoří spletené víno, opět symbol života a plodnosti. Na pravé najdeme nápis The Grimoare of Life The Well Turns learn to ride with dragons (Grimoár života, Kolo se točí, nauč se jezdit s Draky). Pod nápisem je spirála osudu, znamenající třeba jeho změno. Kolom knihy je dobře vidět kruh světla, jenž může (nebo taky nemusí, to opět zálží na výkladu) zdůrazňovat neodkladnost situace. Pod knihou je kalamář a husí brk. Inkoust symbolizuje nepředvídatelnost života a brk tvoření další cesty. Brk ať již opotřebený, nemá na špici zaschlý inkoust, může to tedy znamenat že se chystáte začít psát novou kapitolu ve své knize života Pařát na knize opět zdůrazňuje jeho neodkladnou změnu.. 

To by mohl být jeden ze stovek výkladů. Časem se naučíte číst "mezi řádky". Toto píši po tom co se na kartu asi hodinu dívám a přemýšlím o jejích významech. Říkáte si jistě, no dobře jedka karta, kam je do 78 že ano:-) Karty mám pochopitelně i s knihou k nim dodávanou, ale popravdě nedívám se do ní, protože se mi zdá nepoužitelná. Podle mě nejlepší (mnohem lepší než učení se určitých předem daných významů zpaměti) je výklad tzv. Intuitivní. To znamená že si nějakou kartu jen taky vytáhnete a prohlížíte si ji. Brzy vám dojde co znamená (potom se můžete teprve podívat do knihy na její význam a uvidíte že se nebude nijak lišit). Poté si vyberte nějakou otázku, zamíchejte (o tom v další kapitole) a vytáhněte si několik karet. Dejte si je vedle sebe a zkoumejte jejich souvislosti, jak mezi sebou, tak s otázkou, jejich významy ve vztahu k otázce. Dá se říci, že s touto metodou (která je mnohem lepší a snažší) můžete vyložit karty, aniž by jste je kdy před tím vykládali, nebo dokonce viděli. Rozdíl mezi tímto výkladem a tím nazpaměť je ten že budete muset na karty lépe koukat a snažit se jim více porozumět (což pochopitelně nepůjde, pokud máte špatnou sadu, viz Jak si vybrat Tarot ).

Můžete si zvolit i jiné způsoby učení karet, jako třeba jejich popisování na kousky papírů, pocity, názory atd. Dále si můžete zkusit kartu nakreslit jak ji vidíte vy, nebo si jich pár vytáhnou a spojit je nějakým hezkým příběhem. Způsobů existují zpousty. Hlavně si z učení Tarotu neudělejte nějakou otravnou povinost, protože vám mají energii dávat a né brát.

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.