Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

 

Tak jsme se dostali k tomu poslednímu. A tím je samotný výklad. Když už tedy víte jak karty číst, můžeme se do toho vrhnout po hlavě.

Ještě před tím, než začneme vykládat by jste si měli zařídit nějaké klidné místo, kde nebudete rušeni a budete se moci plně soustředit. Doporučuji tam mít nějaký magič s meditační hudbou, která vám pomůže se naladit na čtení. Ladění, jak to tu nazývám není nic obyčejného:-) Brzy to poznáte sami, že se vám najednou začínají karty, tak nějak otevírat a vy vidíte mnohem více, než před tím. Místo, kde vykládáte, by nemělo obsahovat příliž předmětů, ideální jsou holé stěny, koberec na zemi a polštářek na kterém sedíte, samozřejmě vykládat se dá, i na školní lavici při ruchu přestávky:-) Avšak váš výklad nebude tak kvalitní, protože se jenom těžko naladíte na karty před vámi. Pokud vykládáte sobě, můžete u toho mluvit sami k sobě. Nejlepší se mi jeví takové nějaké hrdelní mručení, protože čeří vaší energii a pomáhá v soustředění. Vykládáte li někomu, nezapomeňte, že ten dotyčný, je vždy lačný po informacích a proto si žádné myšlenky nenechávejte pro sebe!

Jak vykládat

Prošlo mi rukama již  velká zpousta publikací o Tarotu. Téměř v každé je výklad interpretován jinak a ani jeden z nich nepoužívám. Opět vám radím použít Intuitivného výkladu, kdy si pokládáte karty, jak je vám to příjemné a taháte tolik kolik považujete za vhodné a o kolika víte že je dohromady budete umět přečíst:-) Můžete si zvolit to co je zrovna potřeba. Jednou třeba budou všechny karty odpovídat společně na jedinou důležitou otázku, jindy zase každá bude mít svou menší podotázečku související s celkem. 

Vždy než začnete vykládat, si zvolte otázku, na kterou chcete znát odpověď. Na tuto otázku se stále soustřeďte, neměňte ji během výkladu na jinou nebo se v tom ztratíte a dostanete zcela něco jiného! Otázku si rozmyslete dříve než začnete míchat balíček. Karty při výkladu si nejraději vybírejte shora a balíček nechejte ležet vedle sebe a ještě jej něčím přykryjte aby vás nerozptyloval

Denní karta

Dení kartu si vytáhnete každé ráno. Ukáže příhody, jenž se mohou tento den stát. Například vidina peněz je moc hezká:-)

Dále doporučuji si dělat o všech svých výkladech alespoň stručné poznámky, ať si později můžete ověřit nakolik byly vaše výklady přesné:-)

Tak to bylo vše o základu přístupu k Tarotovým kartám. Pokud vám zde nějaké informace citelně chybí, tak mi napište a já je s radostí doplním

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.