Hlavní Stránka
Novinky
Co že je ta Magie
Bylinky
Kalendář 
Zvěrokruh
Symboly
Meditujme nad hudbou
Šťastné Číslo
Co prozradí Oči
Knihovna
Zásady 

Humor
Studie Santy Clause
Kult KARI

Jak si léčit nemoci

Vesmír jako Hologram
Salemské Procesy

Naše úvahy 

Učíme se magii
Předmluva

Učíme se Tarot
Předmluva
Jak si vybrat Tarot
Staráme se o Tarot
Poznáváme obrázky
Vykládáme 

Udělej si Sám
Jak na Róby
Jak na Rituální Nože
Jak na Oltář
Jak na Zbytek 

Odkazy
Autoři

Vsupte do naší knihy návštěv a zaznamenejte tam nějaký svůj postřeh, zkušenost, nebo připomínku k našemu webu. Děkujeme.


Počítadlo přístupů

BlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarmaBlueBoard.cz - Počítadlo zdarma


Naše Ikonka

Toto je ikonka našeho webu. Budeme moc rádi, pokud si ji umístíte na svých stránkách.


 

 

 

Zde si můžete prohlédnout nějaké ty informace o znameních zvěrokruhu. Je velice zajímavé, jak funguje rozdělení povah, vlastností a osobitých rysů přesně podle data narození. Samozřejmě se nemusí shodovat zcela, protože jistou roli v utváření charakteru tvoří i výchova a prostředí, ale přesto je každý z nás svým znamením velmi silně ovlivněn.

          Býk

Symbolika: Josef, pátek, měď, Venuše, tmavě zelená, smaragd (emerald) Simon Zelotský a prvky yin a yang které symbolizují Bagdal a Araziel.

Hlavními schopnostmi a přednostmi jsou, idealismus, sjednocení a akceschopnost. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s krkem a šíjí. Býk je v kosmickém kříži zobrazován jako jeden s živlů - Země, Sever, jaro. Důležité prvky Býka jsou zobrazeny v těle Velké Sfingy. Dvojčetem Býka jsou Váhy.

 

          Blíženci

Symbolika: Benjamin, středa, sklo, rtuť, žlutá, diamant, James the Lesser a prvky yin a yang které symbolizují Sagras a Saraie.

Hlavními schopnostmi a přednostmi jsou vitalita a životaschopnost. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s rameny a pažemi. Dvojčetem Blíženců je Panna.

 

          Rak

Symbolika: Ruben, pondělí, stříbro, měsíc, perla, Ondřej a prvky yin a yang které symbolizují Rahdar a Phakiel.

Hlavními schopnostmi a přednostmi jsou sdílnost a spojení se spirituálními rádci. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s ženskými ňadry a žaludkem. Dvojčetem Raka je Lev. 

 

          Lev

Symbolika: Šimon, neděle, zlato, slunce, Jantar, Jan a prvky yin a yang které symbolizují Sagham a Seratiel.

Hlavními schopnostmi a přednostmi jsou sebedůvěra a síla. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené se srdcem a zády. Lev je v kosmickém kříži zobrazován jako jeden s živlů - Oheň, Jih, léto. Důležité prvky Lva jsou zobrazeny v ocasu Velké Sfingy Dvojčetem Lva je Rak.

 

          Váhy

Symbolika: Juda, pátek, měď, Venuše, zelená barva moří, tyrkys, Bartoloměj a prvky yin a yang které symbolizují Grasgarben a Hadakiel.

Hlavními schopnostmi a přednostmi jsou spravedlnost, rovnováha a smírčí činnost. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s ledvinami a bedry Dvojčetem Vah je Býk

 

          Panna

Symbolika: Levif, středa, sklo, rtuť světle zelená, nefrit, Filip a prvky yin a yang které symbolizují Ladara a Schaltiel.

Hlavními schopnostmi a přednostmi jsou adaptace a duševní přizpůsobivost. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s střevy a solární pletení. Dvojčetem Panny jsou Blíženci.

 

          Střelec

Symbolika: Lučištník, Naftali, čtvrtek, cín, Jupiter, safír, Jakub a prvky yin a yang které symbolizují Vhnori a Saritaiel. 

Hlavními schopností a předností je zodpovědnost. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s boky a vaječníky u žen. Dvojčetem Střelce jsou Ryby.

 

          Štír

Symbolika: Orlí křídla, Dan, úterý, železo, Mars, oranžová, ohnivý opál, Tomáš a prvky yin a yang které symbolizují Reihol a Saissaiel.

Hlavními schopnostmi a přednostmi jsou tvořivost a plodnost. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s pohlavními orgány a střevy. Štír je v kosmickém kříži zobrazován jako jeden s živlů - Voda, západ, podzim. Důležité prvky Štíra jsou zobrazeny v orlím křídle Velké Sfingy Dvojčetem Štíra je Beran.

 

          Kozorožec

Symbolika: Gad, sobota, olovo, Saturn, černo-modrá, onyx, Matyáš a prvky yin a yang které symbolizují Sagdalon a Semakiel. 

Hlavními schopnostmi a přednostmi jsou rozlišování a pohlcování negativismu. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s koleny a porodem u žen. Dvojčetem Kozorožce je Vodnář.

 

          Vodnář

Symbolika: porodní bába, Asher, sobota, olovo, Saturn, Uran, Fialová, akvamarín, ametyst Tadeáš, Juda a prvky yin a yang které symbolizují Archer a Samakiel.

Hlavními schopností a předností je intuice. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s kotníky a krevním oběhem. Vodnář je v kosmickém kříži zobrazován jako jeden s živlů - Vzduch, východ, zima.. Důležité prvky Štíra jsou zobrazeny v lidské tváři Velké Sfingy Dvojčetem Vodnáře je Kozorožec.

 

          Beran

Symbolika: Zebulon, úterý, železo, Mars, červená, rubín, Petr a prvky yin a yang které symbolizují Sataaran a Sarahiel. 

Hlavními schopností a předností je touha po prosperitě. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s hlavou a obličejem. Dvojčetem Berana je Štír.

 

          Ryby

Symbolika: Izacher, čtvrtek, cín, Jupiter, Neptun, tyrkys, akvamarín, Jidáš Iškariotský a prvky yin a yang které symbolizují Rasamasa a Vacabiel.

Hlavními schopnostmi a přednostmi jsou věštecké sny. Toto znamení je odpovědno za zdravotní záležitosti spojené s chodidly a nehty. Dvojčetem Ryb je Střelec.

 

Druidský Háj
Keltové
Návrat Keltské kultury
Kde je domov Keltů
Keltský Rok
Keltské Náboženství
Druidi
Poděkování
Druidry today
Wyda

Kult zvaný Wicca


Sídlo Pátého Gnóma
Analogická Aspekce
Magie - úvaha
Minulost a současnost
Stalo se
Odevzdání negací
Tranzmeditace
Zrcadla a sugesce
Pozitivita
Pozitivita 2
Uvědomění času
Esoterní věm
Materializmus
Mazlíčci
Hypnóza a sugesce
Básně

Anketa č.1
Anketa č.2

 

© by My:-) Web Design by HEXX. Veškeré texty a grafika jsou majetkem jejich autorů a nesmí být bez souhlasu autora nijak použity. Vyjímkou jsou citace textu z těchto stránek. U takto použitého textu misí být uvedeno jméno autora a odkaz na tyto stránky.